Відділ ведення Державного реєстру виборців (далі – відділ ведення Реєстру) є виконавчим органом районної у місті ради, який відповідно до ст.54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про Державний реєстр виборців” утворюється районною у місті радою, їй підзвітний та підконтрольний і підпорядковується виконавчому комітету районної у місті ради.

Відділ ведення Реєстру у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, відповідно актами голови міської, районної у місті ради, виконавчого комітету міської, районної у місті ради, а також положенням про відділ ведення Реєстру.

Державний реєстр виборців функціонує незалежно від строків проведення виборів. Його основним завданням є забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, а також складання списків виборців для проведення виборів різних рівнів.

Точність списків виборців напряму залежить від актуальності персональних даних виборців, що містяться в базі даних Державного реєстру виборців, поновлення якої здійснюється відділом ведення Державного реєстру виборців  щомісяця на підставі відомостей, що подаються органами, закладами, установами, визначеними Законом України “Про Державний реєстр виборців”.

 

Запрошуємо виборців перевірити правильність внесення своїх даних в Державному реєстрі виборців заздалегідь! Ваше свідоме ставлення до достовірності даних забезпечить високий рівень підготовки списків виборців.

Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати “Особистий кабінет виборця”. Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

На даний час через “Особистий кабінет виборця” можна отримати лише інформацію стосовно включення чи не включення до Державного реєстру виборців. В разі не включення необхідно безпосередньо звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за своїм місцем реєстрації.  

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної у м.Херсоні ради знаходиться за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 47, третій поверх, кабінет 311, 312, контактні телефони: 42-01-33, 49-32-17, 22-30-57.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища, документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8:00 до 16:45, у п’ятницю з 8:00 до 15:30. Обідня перерва: з 12:00 до 12:45.

ПОСТАНОВА ЦВК від 7 липня 2023 року №43 "Про нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих  територіях України

ПОСТАНОВА ЦВК від 23 лютого 2024 року № 10 Про нелегітимність організації підготовки та проведення "виборів" президента російської федерації 2024 року на тимчасово окупованих територіях України

ЗАЯВА Центральної виборчої комісії щодо нелегітимності організації підготовки та проведення "виборів" президента російської федерації 2024 року на тимчасово окупованих територіях України