Місцеві вибори 2015 року

Чергові місцеві вибори  депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів відбулися 25 жовтня 2015 року, відповідно до Закону України "Про місцеві вибори". 

Вибори до Суворовської районної у м.Херсоні  ради відбулися у  на  45 звичайних і 10 спеціальних виборчих дільницях, розташованих   на території Суворовського району і села Степанівки.

Згідно   Закону України"Про місцеві вибори",  у  Суворовській районній у м.Херсоні територіальній виборчій комісії були зареєстровані кандидати в депутати у багатомандатному виборчому окрузі від 10 політичних партій.

За підсумками виборів, на підставі Закону України   "Про місцеві вибори", територіальна виборча комісія визнала обраними депутатами до Суворовської районної у місті Херсоні ради 36 депутатів від 7 політичних партій:

- Херсонська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - 4.

- Херсонська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 5.

- Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» -7.

- Херсонська міська партійна організація «НАШ КРАЙ» - 4.

- Херсонська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА   «СОЛІДАРНІСТЬ» - 8.

- Херсонська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка – 3.

- Суворовська районна у місті Херсоні організація «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» - 5.

Із 36 депутатів: 22 депутати – чоловіки і 12 жінки.

На першій сесії районної у місті ради шостого скликання  головою Суворовської районної у м.Херсоні ради було обрано - Задніпряного Андрія Вікторовича,  заступником голови районної у місті ради – Рубанця Віталія Васильовича.

Грошова застава для виборів депутатів Суворовської районної у місті Херсоні ради

Отримувач

Суворовська районна у місті Херсоні виборча комісія Херсонської області

 

Код ЄДРПОУ отримувача платежу

33930316

 

Номер рахунку отримувача платежу

37325000000507

 

Назва банку отримувача платежу

УДКСУ у м. Херсоні Херсонської області

 

Код банку отримувача платежу (МФО)

852010

 

Призначення платежу

Грошова застава місцевої організації політичної партії

 

Розмір грошової застави (грн)

4 716 ,00

 

Про результати позачергових виборів Херсонського міського голови

   28 травня 2014 року відбулася позачергова урочиста сесія Херсонської міської ради, на якій керівник міського територіального виборчого комітету – Костянтин Хутковський оголосив результати позачергових виборів Херсонського міського голови та офіційно засвідчив, що Володимир Васильович Миколаєнко офіційно став міським головою м.Херсона.

                                                            ПОСТАНОВА

                                                                  Верховної Ради України

 Про призначення позачергових виборів Херсонського міського голови (місто Херсон Херсонської області)

   У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Херсонського міського голови Сальдо В.В. (місто Херсон Херсонської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

  1. Призначити позачергові вибори Херсонського міського голови (місто Херсон Херсонської області) на неділю 25 травня 2014 року.

  2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Херсонського міського голови.

  3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Херсонського міського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

  4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

   Голова Верховної Ради України                                                  О.ТУРЧИНОВ

 

м. Київ

27 лютого 2014 року

№ 806-VII

Місцеві вибори

Інформація

Місцеві вибори  відбулися 31 жовтня 2010року, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» № 2491-VI, прийнятого 30.08.2010р., за змішаною мажоритарно-пропорційною системою.

Вибори до Суворовської районної у м.Херсоні  ради відбулися у 22-х одномандатних мажоритарних виборчих округах і в багатомандатному виборчому окрузі на 40 звичайних і 14 спеціальних виборчих дільницях  на території Суворовського району і села Степанівки.

Згідно статті 37 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” у Суворовській виборчій територіальній комісії було зареєстровано 243 кандидати в депутати у багатомандатному виборчому окрузі від                26 політичних партій та, згідно статті 38 цього ж закону, зареєстровано 174 кандидати в депутати в одномандатних мажоритарних округах.

За підсумками виборів, на підставі статті 77 Закону України                “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, територіальна виборча комісія визнала обраними депутатами до Суворовської районної у місті ради

44 депутати, з них: 22 - в округах і  22 - за списками.

На першій сесії районної у місті ради шостого скликання  головою Суворовської районної у м.Херсоні ради обрано Дурницького Миколу Федоровича, заступником голови районної у місті ради - Задніпряного Андрія Вікторовича.