Місцеві вибори 2020 року

 Згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 15 липня 2020 року № 795-ІХ «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначено на неділю 25 жовтня 2020 року.

До уваги виборців щодо зміни виборчої адреси

 Центральна виборча комісія постановою від 18 травня 2020 року № 88 затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси.
Завдяки цьому, на місцевих виборах можуть брати участь у голосуванні внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти та інші виборці, які з певних причин вимушені проживати не за місцем своєї реєстрації. Важливо, що заява подається не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу, тобто до 10 вересня 2020 року включно. Для цього необхідно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого фактичного проживання на території України із заявою щодо зміни виборчої адреси. Заяву можна подати як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. (Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету  Суворовської районної у  м. Херсоні ради: 73003 Херсон, проспект Ушакова, 47)

 Постанова №7 від 06.09.2020 року "Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Суворовської районної ради та міського голови 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації"

Постанова № 9 Про реєстрацію представника Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Суворовській районній  у місті Херсоні територіальній виборчій комісії Херсонської області

Постанова № 10 Про реєстрацію представника Херсонської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» в Суворовській районній у місті Херсоні територіальній виборчій комісії Херсонської області

Постанова № 11 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Постанова № 12 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»

 Постанова № 13 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

 Постанова № 14 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Постанова № 15 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»

Постанова № 16 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Постанова № 17 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Політичної партії «ХЕРСОНЦІ»

Постанова № 18 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

Постанова № 19 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

Постанова № 20 Про реєстрацію кандидатів у депутати Суворовської районної у місті Херсоні ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Херсонської обласної організації Політичної партії «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

Постанова № 21 Про реєстрацію представника Херсонської Обласної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» в Суворовській районній  у місті Херсоні територіальній виборчій комісії Херсонської області

Місцеві вибори 2015 року

Чергові місцеві вибори  депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів відбулися 25 жовтня 2015 року, відповідно до Закону України "Про місцеві вибори". 

Вибори до Суворовської районної у м.Херсоні  ради відбулися у  на  45 звичайних і 10 спеціальних виборчих дільницях, розташованих   на території Суворовського району і села Степанівки.

Згідно   Закону України"Про місцеві вибори",  у  Суворовській районній у м.Херсоні територіальній виборчій комісії були зареєстровані кандидати в депутати у багатомандатному виборчому окрузі від 10 політичних партій.

За підсумками виборів, на підставі Закону України   "Про місцеві вибори", територіальна виборча комісія визнала обраними депутатами до Суворовської районної у місті Херсоні ради 36 депутатів від 7 політичних партій:

- Херсонська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - 4.

- Херсонська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 5.

- Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» -7.

- Херсонська міська партійна організація «НАШ КРАЙ» - 4.

- Херсонська міська організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА   «СОЛІДАРНІСТЬ» - 8.

- Херсонська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка – 3.

- Суворовська районна у місті Херсоні організація «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» - 5.

Із 36 депутатів: 22 депутати – чоловіки і 12 жінки.

На першій сесії районної у місті ради шостого скликання  головою Суворовської районної у м.Херсоні ради було обрано - Задніпряного Андрія Вікторовича,  заступником голови районної у місті ради – Рубанця Віталія Васильовича.

Грошова застава для виборів депутатів Суворовської районної у місті Херсоні ради

Отримувач

Суворовська районна у місті Херсоні виборча комісія Херсонської області

 

Код ЄДРПОУ отримувача платежу

33930316

 

Номер рахунку отримувача платежу

37325000000507

 

Назва банку отримувача платежу

УДКСУ у м. Херсоні Херсонської області

 

Код банку отримувача платежу (МФО)

852010

 

Призначення платежу

Грошова застава місцевої організації політичної партії

 

Розмір грошової застави (грн)

4 716 ,00

 

Про результати позачергових виборів Херсонського міського голови

   28 травня 2014 року відбулася позачергова урочиста сесія Херсонської міської ради, на якій керівник міського територіального виборчого комітету – Костянтин Хутковський оголосив результати позачергових виборів Херсонського міського голови та офіційно засвідчив, що Володимир Васильович Миколаєнко офіційно став міським головою м.Херсона.

                                                            ПОСТАНОВА

                                                                  Верховної Ради України

 Про призначення позачергових виборів Херсонського міського голови (місто Херсон Херсонської області)

   У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Херсонського міського голови Сальдо В.В. (місто Херсон Херсонської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

  1. Призначити позачергові вибори Херсонського міського голови (місто Херсон Херсонської області) на неділю 25 травня 2014 року.

  2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Херсонського міського голови.

  3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Херсонського міського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

  4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

   Голова Верховної Ради України                                                  О.ТУРЧИНОВ

 

м. Київ

27 лютого 2014 року

№ 806-VII

Місцеві вибори

Інформація

Місцеві вибори  відбулися 31 жовтня 2010року, відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» № 2491-VI, прийнятого 30.08.2010р., за змішаною мажоритарно-пропорційною системою.

Вибори до Суворовської районної у м.Херсоні  ради відбулися у 22-х одномандатних мажоритарних виборчих округах і в багатомандатному виборчому окрузі на 40 звичайних і 14 спеціальних виборчих дільницях  на території Суворовського району і села Степанівки.

Згідно статті 37 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” у Суворовській виборчій територіальній комісії було зареєстровано 243 кандидати в депутати у багатомандатному виборчому окрузі від                26 політичних партій та, згідно статті 38 цього ж закону, зареєстровано 174 кандидати в депутати в одномандатних мажоритарних округах.

За підсумками виборів, на підставі статті 77 Закону України                “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, територіальна виборча комісія визнала обраними депутатами до Суворовської районної у місті ради

44 депутати, з них: 22 - в округах і  22 - за списками.

На першій сесії районної у місті ради шостого скликання  головою Суворовської районної у м.Херсоні ради обрано Дурницького Миколу Федоровича, заступником голови районної у місті ради - Задніпряного Андрія Вікторовича.